27 marca 2012

Co w modzie piszczy

Nadchodzący sezon, czy tego chcemy czy nie, będzie należeć do pasteli. Co jednak gdy pastelom mówimy nie i kiedy nie chcemy wyglądać jak pistacjowe lody, a wciąż chcemy być modne na lato? Trendy na lato 2012 dają nam wiele możliwości. Styl lat 20. i piękne sukienki - na szczęście do swojego repertuaru wprowadził je nie tylko Gucci, ale także River Island (dbając tym samym o naszą kieszeń). 

Gucci
River IslandBiały - nie na darmo mówi się, że mała biała to nowa mała czarna. W gorące dni, które musimy spędzać w pracy, świetnie sprawdzać będzie się biała marynarka i spodnie. Łączymy tylko z jasnymi butami, świetny dodatek to złota biżuteria (lecz z umiarem).

Haider Ackermann
Zara (tutaj)

Baskinka to falbanka wszyta na wysokości talii. Występuje zarówno w towarzystwie bluzek, na sukienkach i spódnicach, a także samodzielnie (u Ani Kuczyńskiej) Doskonale podkreśla talię, wyszczupla i służy zarówno kobiecej, jak i chłopięcej sylwetce. Kobiety o figurze klepsydry niech baskinke noszą do spódnicy, szczupłe i wysokie świetnie wyglądają z baskinką w zestawie z wąskimi spodniami. 

Giorgio Armani
h&m


Ocean - w tym roku to kolor; najczęściej występuje w towarzystwie muszelek, rozgwiazd i innych morskich akcentów. Zadomowił się zarówno na ubraniach, dodatkach (torebki u Chanel, biżuteria u Versace), a także w makijażu. 

Chanel
asos (tutaj)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz